O nás

Spoločnosť BOMEX vznikla v roku 1998. Spočiatku sme sa venovali zmenárenskej činnosti (nákup a predaj valút) v prevádzkach spoločnosti v Michalovciach, Košiciach a Prešove.

V roku 2007 sme rozšírili činnosť spoločnosti o nepravidelnú autodopravu v rámci Slovenskej republiky a Európy. Počas desiatich rokov nášho pôsobenia v autodoprave sme do cieľa, v duchu nášho hesla „DO CIEĽA VČAS A BEZPEČNE“, prepravili tisíce spokojných klientov.

Začiatkom roka 2011 sme sa rozhodli rozšíriť naše obchodné činnosti v oblasti cestovného ruchu založením cestovnej kancelárie  CK BOMEX.

V CK BOMEX si môžete zakúpiť dovolenku nielen do najnavštevovanejších destinácií, ale tiež cestovať  na nevšedné miesta v tuzemsku, Európe a do celého sveta za atraktívne ceny.

Máme 4 kamenné pobočky, kde si môžete vybrať Vám vyhovujúci zájazd, alebo si urobiť prehľad a prípadne objednať vybraný zájazd cez našu webovú aplikáciu.

Ponúkame širokú paletu zájazdov pre kolektívy i jednotlivcov. Organizujeme poznávacie zájazdy, lyžiarske zájazdy, školské výlety, jednodňové, ale aj viacdňové zájazdy do mnohých známych miest na Slovensku aj v Európe.

Organizujeme zájazdy pre kolektívy s rôznym počtom osôb. Pri organizovaní zájazdov pre kolektívy nad 40 osôb poskytujeme bonusy.

V ponuke máme zájazdy pre jednotlivcov do vychytených miest s rôznou tematikou, z ktorých by sme mohli vypichnúť poznávacie zájazdy do Viedne, Budapešti, Prahy, Salzburgu, Mníchova, Osvienčimu a Wieliczky. Organizujeme tiež tematické návštevy Flóry v Olomouci, ako aj Vianočnej Viedne, Budapešti a  Krakowa. Podľa individuálnych požiadaviek našich klientov vieme zorganizovať aj návštevu v iných európskych destináciách.

Od roku 2017 ponúkame pobytové zájazdy v Chorvátsku, v mestečku Gradac, s autobusovou alebo individuálnou dopravou. Klienti sa môžu ubytovať v 2 až 5 posteľových izbách ubytovacieho komplexu Marijan s polopenziou a slovenským personálom.

Dokážeme Vám ponúknuť vysoko kvalitné služby za atraktívne ceny aj vďaka tomu, že si dopravu zabezpečujeme vlastnými vozidlami spoločnosti BOMEX.

O Vaše pohodlné a bezpečné cestovanie sa postarajú skúsení vodiči a kvalifikovaní sprievodcovia.